| SportBoy a întrebat:

Isi aminteste cineva de fox kids? Ce desene va placeau?

Răspuns Câştigător
| Bella9538 a răspuns:

Viata cu louie, copii de la 402, lumea lui bobby, familia abc de ce, spioanele, printesa sissi

7 răspunsuri:
| Кристина21 a răspuns:

Viata cu louie, copii de la 402, lumea lui bobby, familia abc de ce, spioanele, printesa sissi, familia tofu, familia adams, in general imi placeau toate.erau desene frumoase nu ca porcariile din ziua de aziX_x

| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Ce mi-e dor de fox kids...si de jetixsad pe bune erau mai frumoase decat porcaria de Disney Channel

| Sburatorul a răspuns:

Cine ar putea sa uite ''canalul copilariei''? laughing
Capitanul Jack Cel Teribil
Copii de la 402
Viata cu Louie
Pisoiul Eek, si multe altele. big grin

| faaalyoana a răspuns:

Ma uitam la clase 402, viata lu louie, spioanele...big grin

| Allix13 a răspuns:

Ahhh "fox kids" parca si acum ma vad cum mancam tone de popcorn uitandu-ma la "copii de la 402","viata cu louie","ce-i cu andy"si multe altele imi placeau aproape toate desenele dar acum au aparut toate prostiile cu extraterestrii si prostii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah eu nu prindeam Fox Kids pe vremea aia prindeam doar Minimax.

| dracu183 a răspuns:

Copii de la 402 si viata cu lui laughing)))))