| Ingrid97 a întrebat:

Ce desene va placeau de pe fox-kids?(Diabolik, Viata lui Luie, Copii de la 402, Printesa Sisi etc). Pentru cei care se uitau la diabolik ( ce credetii isi va gasi parintiiclown?
Superi tari desenele toate ce n-asi da sa am din nou fox-kids

Răspuns Câştigător
| cerculetezburatoare a răspuns:

Imi placeau la nebunie "copiii de la 402" :X ii ador! si bineinteles si "viata lui louie" :X

7 răspunsuri:
| KatVonB a răspuns:

Copii de la 402 :X si acum ma mai uit pe youtubehee hee

| anduta160 a răspuns:

Pai in primul rand:
Viata lui Louie
Copii de la 402, erau foarte tari nu ca cele de pe Disney chanel nu zic sunt unele misto dar nu se compara cu fox kids.

Răspuns utilizator avertizat
| katrin7727 a răspuns:

Printesa sisi copi de la 4002 viata lui luis

| katrin7727 a răspuns:

Printesa sisi copi de la 4002 viata lui luis.

| katrin7727 a răspuns:

Daca vrei sa te uiti la diabolic uitate pe desenele.com

| Ingrid97 explică:

Dar da toate episoadele pe romana pe desenele.com?