| Digital112 a întrebat:

Joc de mai mult timp metin2fun am lvl 80 si de 2 zile zice cand dau logare nume sau parola gresita si zice la mai multe conturi de ale mele asa si nu merge sa schimb parola ce sa fac?

18 răspunsuri:
| νєησм a răspuns:

Metin2Fun eu stiam ca a fost inchis de aia s-ar putea sa iti dea nume sau parola gresita te sfatuiesc sa te apuci de unde alt Metin2 imi pare rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei bine fa-ti alt contt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma pai nu-ti merge pentru ca se mai fac ceva lucrari la sv.si de aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apucate de altceva
pls dati-mi si mie propune de servere de metin privat BUNE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma, eu cred ca ai primit BAN. Mie imi merge bine pe data de 7-11decembrie si acum imi merge. Nu stiu... joaca alt privat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu frate si mie la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca ai fost banat de GM sau tiaiuitat parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti alt cont
metin 2 imba server cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma si eu am 90 si nu ma lasa tot asa imi zice trebuie sa vorbi cu g
m

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da pm la gm si tio zice el bine vb laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da incearca sa joci alt metin te sfatuiesc sa joci ro sau us

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti alt cont si mie miso intamplat la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baa so inchis metin2 fun ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc in continuare metin2 fun am si eu tot lv 80 fa-ti alt cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mm nu s-a inchis prostea mai sunt 15+ in fun pentru ca am donat lui gm sa ne lase sa jucam:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietene asta insemna ca contul tau este banat. Imi pare rau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adnrei112

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaaaaaaaaaaaaaaaaa
andrei
imi trebuie urgent un cont de metin 2
imi dai si mie unu plzzzzzzzzzzzz daca ai :X:X:X: de lv 8 zeci
si scuze daca team spus baa