| LostInSoul a întrebat:

Joc metin2fun si am 4 conturi, azi am incercat sa intru si pe toate conturile si imi apare:"nume sau parola gresita". Tin sa mentionez ca nu mi-a spart nimeni conturile.Am facut un cont nou si pe ala merge sa intru. A sters Gm conturile mele sau ce s-a intamplat?

16 răspunsuri:
| cosmin2221 a răspuns:

Cred ca s-a dat restart na metin ca sa faca o schimbare.

| alexmihai02 a răspuns (pentru cosmin2221):

Sall baieti! eu am cont de lvl 80(war) si mai am pe el :un sura de 71 un ninja de 75 si un shaman de 54 daca il vreti pala de 80 id: alex_boss_201080

| the1campion a răspuns (pentru alexmihai02):

Care imi dati plz si mie un cont urgent pe metin2fun.ro baiat de preferabil war sau sura, id meu e popescuiulian33 pentru care sunt interesati, va rog dati-mi un cont pe fun dau fundita si vot plz

| LostInSoul explică:

Eu aveam 80cryingcica nu el le-a sters, ci s-au sters ele singure dp server si culmea cei care au donat nu s-au ales cu contul sters

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.GM. a sters to conturile de pe serverul privat ba chiar si pe al meu. Nu-mi place deloc asta aveam lv 65 la ala ohh. oare dc la sters GM?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma nu ai intrat de mult pe iel? daca nu ai mai intrat pe iel inseamna ca tila sters GM big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat de multe ori si mie(...)Inseamna ca ori ti l-a sters GM, ori s-a dat restart la server sa puna ceva la shopuri, la negustoare, sa puna dga sau otel(...)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut vreo 6/7 conturi care s-au sters.Nu a fost mare chestie... dar m-am enervat rau atunci cand mi s-a sters contul de lvl 88 (war) cu otel +9.nu s-a restartat serveru si tin sa spun ca nimeni nu il stia.
s-a restartat serveru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei care au donat nu sau ales cu contul sters pentru ca ei au dat bani reali(1, 2, 3...milioane)si nu le ia contul ca au platit la banca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te speria mi s-a itampalt sh mie s-a dar restart la server

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si mie mi-a dat tot asa pe tim gx si fun

| Biiba a răspuns:

Mah deci fii atent s-au restartat conturile adica s-au sters deoarece sa scape de donatori(asa fac la orice metin in afara de ro)

| cozmin_5916 a răspuns:

Ori ti la sters GM ori s-a restartat serveru ca si mie mi s-a intamplat

| denis_8969 a răspuns:

Iti dau eu cont de 71 cu un sura de 68 ia-l e bun sa-l vezi

| jucatorul21 a răspuns:

Pai daca nu mai merg ti la sters GM

| scanic a răspuns:

Nu stiu si mie mi s-a intamplat ca am avut un war de 100 cu pose si celesta +9 toate cu 6000pv si m-am enervat rau si am tras o concluzie de ce ar sterge contul gm? pentru ca gm e o chitra