| speedy25 a întrebat:

Joc Metin2.
1.Sunt crud acum.Cum pot sa imi scad gradul?
2. Ce sunt mobi?

25 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Mobi...ase se numesc monstri din joc... cei ai tu de omorat ca sa faci lvl...mobi...du-te si omoara mobi happy

| Katomi a răspuns:

Mobi=monstri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numesc noobi si sunt dina aia care nu respecta regulile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt creaturi paianjeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Omoara mobi, sau cumparati o boaba zen

2. Mob = Monster ( toate creaturile pe care le omori )

Bafta la lvwinking!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt razboinic de lv 61 si pe mine ma enervat o ninja care tot radea de mine. m-am dat pe liber si l-am batut dar am devenit agresiv.am omorat pe urma monstrii si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu boaba zen poti sa scazi gradul! O pescuesti sau o cumperi cu maxim 200K!

| sebastian1999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum sa o pescuiesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti scazi gradul cu boaba zen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala era numele meu andreyo noob
sau cred ca esti boot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa scapi intr-un singur fel. Du-te in celalealt oras ca si eu is crud si ia-ti manunchi de la Magazinul General si fat magazin undeva ascuns si astepti 2 sau 3 zile si gata crud. fatarnicie, rautacois, agresiv dispar sau cu boabe zen daca ai lv 30 te duci la orci sau pescuiesti. Cu placere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da folo niste boabe zeen big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1-Boabe zen 500 grad.
2-Omori mobii(animale, amazoane, salbatic, orci, paianjeni, etc).
3-Cauti o zona unde sa nu te gaseasca nimeni si stai pe loc sau faci ce vrei cat tinmp caracteru e online gradu creste adica daca ai - faci +.
eu asa am facut am facut crud m-am dus in tara de foc si in 2 nopti am facut 0(neutru) bafta la grad si nivel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rai omoara multi monstri ori cu boabe zen
mobi sunt monstri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sati scazi gradul prin boaba-zen costa 100 ca 5 big grinhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prinzi peste si il mananci, cel mai bun salaul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati poate scadea gradul cand bati animale multe dar ati scade greu sa stii si eu am fost crud si mia scazut greu gradul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mobi nu stiu sigur ce inseamna dar poti sa iti scazi gradu cu boabe zen sau iti faci magazin dar nu in cercurile in care nu te poate ataca nemieni si vezi ca mai exista ceva Semnul Regelui Intelept il pui pe tiine te faci magazin si gradul iti creste mult mai repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da habar nu am ca nu joc metin!

| shhhs a răspuns:

1.Citeste asta: http://orademetin.blogspot.ro/2012/09/gradul-in-metin2.html
2.Monstrii din joc.

| Americanull2321 a răspuns:

Mob=animale,mostrii cale le omori tu.
am si eu crud si nu ma deranjeaza prea mult doar ca imi pica mai putine itms.ca sa scapi ori omori foarte multe animale sau cu boaba zen (acum e undeva intre300-400k)

| SteauaRoma2 a răspuns:

Mob=monstru
ca sa cresti gradu trebuie sa omori mobi sau cu bob zen

eu miom luat bob si mi-a dat prietenos

| PlayHD a răspuns:

Te duci si omori acei mobi si iti creste gradul, iti iei boabe zen (distruge punctele rele cate 500)

| Martin200_1302 a răspuns:

Am vazut undeva ca boaba zen costa 200k.
Minciuna!
Boabele zen le gasesti numai cu preturi peste 1kk, adica 1.000.000.

| micutzzuMETINAR a răspuns:

Nui asculta pe ceilalti! Sunt numai minciuni! Hai sa-ti dau eu un secret adevarat cum sa scapi de crud! Si eu am fost crud la lv 16 acum am 28, la lv 16 si inca 2 buline am scapat si m-am facut prietenos! Secretul:Trebuie sa bati ff multi tigri pe ch3 de exemplu... Deci tine minte de la CelMaiBossDepeGlob! Sa bati numai tigri! NU TIGRI ALBI SI NICI TIGRI FLAMANZI! Eu am scapat in 2 zile si acum sunt Bun! Fa cum ti-am zis!