| Necunoscută a întrebat:

Jocuri online, free, româneşti, ceva?big grin Pot fi cu oricehappy Să fie de lungă durată, ex: să ai o fată/băiat şi să îi îngrijeştihappy

3 răspunsuri:
| HardcoreCountry a răspuns:

Lady Popular

| Georgegl a răspuns:

Pe facebook sunt multe de genu asta, farmville cafe world petville etc.

| robitzzu a răspuns:

Eu stiu doua jocuri, unul este o viata virtuala, iar celalalt este cu magie poti fi baiat\fata poti dansa multe chesti, primul joc se numeste IMVU, iar celalalt 4Story
P.S. Niciun joc dintre cele spuse nu se joaca in browser, se downloadeaza