| vladvlad23 a întrebat:

La cate funde/puncte se devine expert TPU?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Buna Vlad,
Nu conteaza cate fundite ai si nici vechimea ta pe site trebuie sa ai minim 500 de raspunsuri Stela nu se uita la cate fundite ai trebuie sa respecti regulile sa nu injuri si Stela o sa vada daca esti bun pentru expert TPU.

Bafta!

| Dubbs a răspuns:

De fapt nu conteaza cate funde ai, conteaza voturile. din cate stiu trebuie sa ai cel putin 500 de voturi. e destul de greu sa castigi atat de multe.
pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-are vreo relevanță! Că doar nu ajungi automat expert după ce treci de un anumit prag. Se acordă manual acest titlu și de obicei nu-l primesc cei care-l caută!