| parishiltonbia a întrebat:

Cum devin expert TPU sau utilizatorul anului? Trebuie sa am un anumit numar de funde, raspunsuri, intrebari sau puncte?

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Poti sa ajungi expert TPU.Nu conteaza numarul de fundite,ci raspunsurile tale sa fie de calitate.Singurele conditii obligatorii sunt: sa ai in total minim 500 de raspunsuri si sa ai un raport (numarul raspunsurilor castigatoare impartit la numărul total de raspunsuri) de minim zece la suta , adica cel putin un raspuns din 10 trebuie să fie castigator .Tu trebuie sa indeplinesti toate aceste conditii, iar administratorii vor hotara cand a venit momentul.Iti urez succes!

1 răspuns:
| vali1985 a răspuns:

Iti recomand sa intri pe TPU wiki de sus de tot.
Bafta!