| maryelena a întrebat:

La cati ani ati fost pentru prima oara la discoteca?

15 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Crede-ma ca am uitat e mult timp de atunci.

| Bishop a răspuns:

La 6 ani rolling on the floor
eram la Ocnele Mari cu parintii si m-au luat cu ei la discoteca ca sa nu ma lasa "home alone" ca devastam pe acolobatting eyelashes

| Gabystelistu95 a răspuns:

Vara in anul 2009 am fost prima data la discoteca laughing

lolita
| lolita a răspuns:

Pe la 12-13 ani, si nu mi-a placut. acum nu ma as mai pleca de acolo rolling on the floor

| xibalba a răspuns:

La 3 ani, eram la mare, cu ai mei.

| ioana181 a răspuns:

Pe la 10 ani...si am stat intr-un colt cu o sticla de prigat nectar laughing

| MeteEmr a răspuns:

Eu am fost pentru prima oara la discoteca in toamna anului 2003 cu gradinita!

| botafogo a răspuns:

L a1 an m-a luat cu ea ca sa nu fac incendiu acasa

| DerHimmelSollWarten a răspuns:

Pe la 7 ani am intrat prima data intr-o discoteca, ca era sora-mea singura acasa si avea intalnire si nu avea cu cine sa ma lase. Dar asa, de capul meu, am fost la 15 ani, cu acordul parintilorlaughing

| Didy a răspuns:

La 9-10

| gabitsa a răspuns:

Pe la 9 ani :d

| aly_4607 a răspuns:

15:d

| oliver427 a răspuns:

La 14 ani, si nu mi-a placut deloc, pe urma nu era sambata sa nu ma duc

| claus_1571 a răspuns:

La 18 ani

| deiia_6253 a răspuns:

13 ani, cred :d