| ody a întrebat:

Cum sa te inbraci pentru prima oara la discoteca?

5 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Frumos si decent!

| TheToxicNightmare a răspuns:

Cat mai cool.

| Spintecatorul a răspuns:

Nu conteaza cum te imbraci, important este sa te simti bine.

| Symona a răspuns:

Cat mai chicwinking

| roxyrocks a răspuns:

Dha.pai daca stii sa mergi pe tocuri, iti iei tocuri, cu botul rotund si tocul nu foarte mare.iti iei blugi skinny negri.si o camasa de care se poarta acum(sper ca stii)cu o centura in talie, sau eventual o vesta, dar iti alegi ori una ori alta, niciodata amandoua.sau o bluza lunga, la fel cu centura sau vesta.asta e varianta lejera.mai poti lua o rochie de asemenea, nu din aceea gen nunta, ci una cat de cat lejera, cu tocuri si peste iti poti lua o jacheta din piele.succes!