| ody a întrebat:

Cum as putea sa ma imbrac pentru prima oara la discoteca? Ceva mai lejer.

4 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

O pereche de blugi care iti vine bine si sus un maiou sau tricou cu paiete. In picioare poti sa-ti iei tocuri sau balerini.

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Cu niste blugi stramti, un maieu mai largut asa si tocurihappy.

| jumbO a răspuns:

Un maieu, cu niste blugi conici, un pantofior cu toc. o bluza care sa iti vina bine. oricum nu vulgar!

| CC7 a răspuns:

Intri pe site'u Lacoste si ai acolo sectiunea "club" si iti arata cum.