| XutZu1997 a întrebat:

La ce ajuta fotbalul?

Răspuns Câştigător
| Beibii a răspuns:

Fotbalul?
Pai incepe cam asa: cand esti mai mic, vezi la tv, iti place, si te duci la antrenamente - te descurci foarte bine - ajungi la varsta de 18 ani - si esti selectat ( sau ceva d genul ) - ajungi fotbalist - si faci multi bani
ce iti trebuie mai mult de-atat?laughing
funda?happy

9 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Cocălărime: 30%
Narcisism: 8%
Julituri: 42%
Prostie: 20%

| A12NDRA a răspuns:

Sincer? nu mi se pare ca ajuta la ceva, cand am vrut si eu din curiozitate sa vad un meci am vazut cum unu il batea pe arbitru.Nu mi se pare ca fotbalul este un sport fair-play asa cum ar trebui sa fie in general un sport.

| WiPi a răspuns:

Fotbaul e sport
sportul face bine sanatatii talewinking

| Nume a răspuns:

Ca sa te distrezi si sa fii in formahappy

| ZeDe a răspuns:

La nimic...este doar un joc in care 22 oamnei alearga dupa o sfera timp de 90 min in timp ce 2 mil oamnei se uita la ea si injura/beau/se cearta/se bat

| Biutzu a răspuns:

Unii zic ca e placere altii ca e durere da parerea mea inbogatire pentru altii iar pentru tine nica(plictiseala mai tot timpul, asta da)

| FetitSa a răspuns:

Ca sa inveti sa scuipi, sa huidui, sa injuri oh go on si sa te bati cu altii laughing

| DjBattle a răspuns:

Ce intrebare. :d e o placere si o distractie pentru cei care il prefera!

| Aidan_Messi_1997 a răspuns:

La ce ma ajuta fotbalul