| Alex_2920 a întrebat:

La ce ma ajuta fotbalul si trasul cu bicicleta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| someOne_8792 a răspuns:

SAlut! pai la distractie, sport si ocuparea timpului liber.Depinde ce fel de fotbal si de ciclism! Daca vrei sa faci de performanta.atunci te ajuta sa fii profesionist!happyPa, pa

2 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Slabit si rezistenta

| KenJi a răspuns:

La imbunatatirea conditiei fizice si la distractie happy