| Tureatca_Mihaela_1975 a întrebat:

Cu ce te ajuta fotbalul?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Orice sport te ajuta sa te dezvolti, atat fizic, cat si intelectual. In perioada junioratului, sportul educa copiii. Fotbalul "pe maidan" este o sursa de bucurie si de distractie. Nici nu stii cat de bucuros eram, pe vremea cand eram copil, cand dadeam un gol sau cand reuseam un dribling. Fotbalul la televizor este o modalitate de a-ti ocupa timpul, de a te detasa de stresul zilnic. Atat pentru jucatorii din ligile inferioare, cei prost platiti, cei care joaca pentru a putea trai, cat si pentru asa-zisele superstaruri, fotbalul inseamna totul. In concluzie, pot sa spun ca da, fotbalul te ajuta, chiar in multe privinte.

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu te lua dupa userul @Florentina,, nu pricepe fenomenul.
Fotbalul te ajuta pentru sufletul tau, doar alesii inteleg fotbalul, deci nu e pentru oricine sosit dupa ploaie!

| Mayhem666 a răspuns:

Nu stiu, intreaba-l pe Drimmero.
Drimmero, unde esti, ca te cauta lumea? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Ce-i cu tine de esti la categoria 'sport'?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Cred ca am intrat din greseala laughing Locul meu nu-i aici, ci la conversatii. laughing

| Florentina9210 a răspuns:

Cu nimic. Multi isi neglijeaza familia ca sa stea ca obsedatii in fata televizorului, ca sa ce? Sa stea cu sufletul la gura sau sa se supere cand le pierde echipa? Mi se pare aiurea rau de tot. Oamenii de genul trebuie sa se simta foarte singuri. Viata nu e facuta sa stea la tv.
Sa iti placa sa privesti un meci de fotbal e altceva, dar sa devina o obsesie, atunci dai in cu totul altceva. Devierea este vizibila.