| sweetale12 a întrebat:

La ce emisiuni TV va uitati?

11 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

La How it's made de la discovery si Te pui cu blondele? de pe antena 1.In rest ma uit la filme.

| User a răspuns:

Cronica carcotasilor si ora de foc. in rest ma mai uit la fotbal, stiri si emisiuni sportive.

| hamsterx a răspuns:

Dansez pentru tine e singura emisiune la care ma mai uit de vreun an incoace la tv, in rest nu prea imi mai plac emisiunile. imi place sa privesc stilurile de dans:X

| evoke a răspuns:

Dansez pentru tine (cand incepebig grin)

Te pui cu blondele cateodata...

Next:X

Date my mom

Strutterlaughing)))))) cand n-am la ce sa ma uitlaughing

Scarred:X

Fist of Zen

Fata lui Tata

South parca:X:X:X

Fenomene stranii:X

si.la o emisiune in care partenerii isi inseala iubitul/iubita cu fostiibig grin dah mereu uit cum se numeste:-llaughing

| Puiutz a răspuns:

Dansez pentru tine
Te pui cu blondele
Pariu cu frica
Schimb de mame
Date my mom
Next
Cand cumlaughingbig grin...sunt multe bunehappy.

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Neata cu Razvan si Danihappylove struckxx

| mcrenma a răspuns:

Pai. Nu prea ma uit la tv. Dar de obicei prefer emisiunile de pe MTv cum ar fi: Next. Exposed. Date my mom. My super sweet 16. Fist of zen. South parca. Strutter.
Si as mai alege emisiunile de pe discovery: Mythbusters. How it's made. Time warp. etc...

| Kassandra1408 a răspuns:

Nu prea ma uit - prefer serialele tv de genul supernatural, heroes, the mentalist, grey's anatomy sau CSI. Dar mai urmaresc Oprah si ce mai e pe TVR Cultural pentru dezvoltarea vocabularului.

| κίllą a răspuns:

Date my mom
Cribs
16 Pregnant
si cam atat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cronica carcotasilor
Dansez pentru tine
Date my mom
agentul vip
imi place neata cu razvan si dani(dar sunt dimi la scoalasadeh...)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neata cu Razvan si Dani, cronica carcotasilor, mondenii, nora pentru mama, dansez pentru tine, te pui cu blondele si cand sunt plictisita, ma mai uit la trucajele de pe kanal d:,, fata lui tata`` rolling on the floor. Astazi mi s-a parut,, interesanta`` emisiunea lui Bahmuteanca, deoarece i-a readus in lumea,, vedetelor`` pe nikita si tarki. Imi facusem o alta impresie despre aceasta doamna, dar se pare ca si ea cauta acelasi lucru: un rating foarte marewinking.