| AdrianaBacescu a întrebat:

La ce emisiuni va uitati?

9 răspunsuri:
| CostinAlamariu a răspuns:

Nu ma uit la nicio emisiune

| ShaOfHatred a răspuns:

Nu mă uit la televizor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Vorbește lumea
-Ma uitam la PUTEREA DRAGOSTEI ( BULLSHIT),
toate emisiunile sunt anoste, abordări cliseice.
Când vad ca spun de ZODIAC instant închid TV - UL.
Îmi place în schimb ROMANII AU TALENT, ȘI X FACTOR, IUMOR, VOCEA ROMÂNIEI.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aștept sa înceapă X FACTOR.

| blairelovesmusic a răspuns:

Adela.

| Vasile2003 a răspuns:

Nu mai e nimic bun la TV...mă mai uit din când în când la Pawn Stars sau Războiul depozitelor pe History și pe Film now când mai dau câte un film bun, în rest nu prea am la ce ma uita

| Fabianaa a răspuns:

Acum ma uit pe Netflix la iZombie și la o drama Coreeana. La televizor ma uit la 90 day fiance, telenovele (indiene, turcești, etc) câteodată și emisiuni de divertisment (te cunosc de undeva, iUmor, chefi la cutite)

| AdrianaBacescu explică (pentru Fabianaa):

E cu zombie serialul ala?

| Dekle a răspuns:

„The paradise" -un serial period drama, m-a impresionat foarte mult serialul acesta ( dacă ești impresionata de moda poți să te uiți la el+ o poveste de dragoste dintre angajata și angajator)