| Anonimus1110 a întrebat:

Voi la emisiuni de la tv va uitati?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Jipa95 a răspuns:

Am tv-ul aproape 24/7 pe Discovery Channel si pe National geographic! happy Urmaresc aproape toate emisiunile de la al2-lea razboi mondial, pana la O prada mortala laughing

| Eduard619 a răspuns:

Pai cam asa HELL'S KITCHEN Scarred sau Wrestling.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, Vocea României, Te Cunosc De Undeva, Hell's Kitchen și mă gândeam să mă uit și la Masterchef, în rest nimic.

| dragodana a răspuns:

Salut! Emisiuni romanesti:Masterchef, Vocea Romaniei. Emisiuni straine:majoritatea de pe Tlc sau daca gasesc ceva interesant cand butonez televizorul, ma uit pe Discovery sau National geographic.

| angemon500 a răspuns:

Masterchef

| Ghostplayer a răspuns:

Da ma uit uneori cu un castron cu popcorn happySi cand am timp.Sunt foarte interesante emisiunile in zia de azi. big grin

| stefita a răspuns:

La Masterchef, HELL'S KITCHEN, Te cunosc de undeva.