| NumePublicExistent a întrebat:

La ce numar trebuie sa suni sa afli cate mesaje si cate minute ai in retea si nationale? Sunt pe cosmote.

In afara de 1234 si #100*(sau cum e ).

11 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

*123*1#

| cornel a răspuns:

*123*2#

| Ea12345 a răspuns:

*123*1# pentru minute in retea
*123*2# pentru sms in retea
*123*3# pentru minute in afara retelei.

| MissD a răspuns:

*151#

| EUSIATIT a răspuns:

Daca esti pe cartela poti afla pe rind formind * 123*1 # pentru minute *123*2$ pentru mes *134# pentru credit. daca esti pe abonament atunci trimiti mesaj gol la 1515 si iti trimite mesaj cu toate informatiile minute mesaje minute nationale etc bafta sper ca ti am fost de ajutor

| AlexBitza a răspuns:

*123*1#/2/3/4/ si *134#

| SuperStar a răspuns:

*1234*1#-minute ai in retea
*1234*2#-mesaje
*1234*3#-nationale am aceiasi problema dar acum le stiu

| NumePublicExistent explică:

@andredenyy

Mesajele nationale nu merg zice rezulat necunoscut.Pe mine asta ma intereseaza.

| missis16 a răspuns:

*123*1# minute in retea (cosmote)
*123*2# mesaje in retea (cosmote)
*123*3# minute nationale
*123*4# mesaje nationale

| missis16 a răspuns:

Pai depide de ce extraoptiune ai. adica eu o am pe cea cu 1200 min/msj si 70 min nationale si 50 msj nationale si la extraoptziunea aceasta pentru msj nationale este *123*4# dar daca nu ai aceastra extraoptiune inseamna ca nu ai mesaje nationale...

| Papita a răspuns:

*151#
[funda`aa:X]

Întrebări recente