| Anon352 a întrebat:

Dau funda+vot. Deci la optiunea cosmote cu 5 euro unde iti da 3000 de minute 3000 de mesaje in retea si 75 nationale +sms sunt impreuna? adica 3000 de minute si mesaje sau separat? Daca sun de exemplu pe un numar de cosmote si vorbesc cu el 30 de minute si trimit 70 de mesaje mai am 2900 in total sau 2930 de mesaje si 2970 de minute?

Răspuns Câştigător
| WallyStanciu a răspuns:

Pai, la cosmote este diferit decat la Vodafone, la Vodafone 5000 de min sunt si sms-uri, fata de cosmote care are 5000 de minute si 5000 de sms-uri separat, adica daca vorbesti cu o persoana 30 de min si 70 de sms-uri, o sa-ti ramana 2970 de min si 2930 de sms-uri. Sper ca ti-am fost de ajutor, FUNDA? happy

4 răspunsuri:
| Anon352 explică:

Va multumesc multbig grin:*

| AprilSundayMorning a răspuns:

Da, 1 minut= 1 Sms

| Adella19 a răspuns:

Buna! minutele sunt separate de sms. raportandu-ma la exemplul tau daca vb 30min la tel ramai cu 2970min si daca trimiti 70 sms ramai cu 2930sms. intelegi? sper ca ti-am fost de ajutor...

| YonutzS a răspuns:

Separat