| RoooneyThePuf a întrebat:

La ce ora si in ce zile este pe discovery channel ``Fenomene stranii``... fundita la primul rasp.,

Răspuns Câştigător
| Feeetitzaaa a răspuns:

In fiecare vineri la ora 22:00 :*:*

19 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti vedea programul tv, dand o cautare pe internet. Succes!

| Gizăz a răspuns:

Vinerea de la 22:00 era dar acum nu ştiu. Vezi că găseşti episoadele pe trackere, eu le am pe toate în PC.

Răspuns utilizator avertizat
| Zoki a răspuns:

Vineri la ora 22:00 serii duble!

| RфZaημtzα a răspuns:

11, 11 jumathe?

| adi4ever a răspuns:

Este in fiecare vineri de la ora 22:00 pana la ora 0:00 sunt 2 episoade care dureaza cate o ora

| CreepyCrow a răspuns:

Vineri la ora 22:00

| Fluturash cu aripi de inger a răspuns:

Vineri ora 22:00 eu asa stiu.

| andrei95 a răspuns:

Ora 22 vinerea

| # Soranna :x a răspuns:

Fenomene stranii - Casa iadului

incepe la ora 22:00

se termina la ora 23:00

Afland ca locuinta lor este un fel de "statie" pe drumul intre viata si moarte, o familie incepe sa isi puna intrebari despre fostul proprietar, care a batut ferestrele in cuie.

Un program datator de fiori, care prezinta povesti adevarate despre fenomene paranormale, relatate chiar de catre cei care le-au trait. Fiecare episod de o ora nareaza unele dintre cele mai infricosatoare povesti din America, prezentand o lume in care tragediile, sinuciderile si crimele au lasat amprente paranormale atat de puternice, incat oameni nevinovati au ajuns sa fie obligati sa le faca fata, decenii mai tarziu. Prin relatari fascinante ale celor direct implicati, fiecare caz isi expune misterul si originile. La finalul fiecarei povesti cu fantome, telespectatorul va trai senzatia clara ca viata - si moartea - sunt mai stranii decat si-ar fi putut imagina vreodata, caci programul dezvaluie mistere socante, care ii apasa pe locuitorii deloc banuitori ai acestor case. In fiecare episod, aflam cum oameni normali sunt atrasi in evenimente aparent inexplicabile, generate de tragedii care au lasat in urma lor spirite decise sa dezlantuie un haos total si sa isi spuna ultimul cuvant.

| HardcoreCountry a răspuns:

Vineri, de la 20:00 pana la 24:00, sunt doua episoade.

| Диана a răspuns:

Vineri la ora 22:00

| ^__^S.y.m.o.^__^ a răspuns:

Vineri sunt 2 episoade:
Cam multi de zero, nu? rolling on the floor
Have fun!

| bOse a răspuns:

Ora 22 de obicei

| Andreea9222 a răspuns:

Vineri de la 22:00

| bb_5971 a răspuns:

Vineri la ora 22

| deeutzaa a răspuns:

Vinerea de la 22:00 la 23:00 si de la 23:00 pana la 24:00...sunt 2 episoade in aceeasi seara:*.

| Bya_2333 a răspuns:

Vineri de la 22:00 pana la 00:00

| Anonim10 a răspuns:

Este in fiecare vineri de la ora 22:00 pana la 00:00. (sunt 2 episoade)