| o fata care te iubeste :x a întrebat:

La ce va ganditi acum?hee hee

13 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Ma gandesc la bine si gandesc pozitiv. Cel putin incerc. Sper sa reusesc si binele sa triumfe mereu in viata mea.

| rosto a răspuns:

La bagaje straight face nu stiu pe care sa il iau laughing

| ForbiddenLove a răspuns:

Cum o sa fie la marehee hee

| NothingImportant200 a răspuns:

La cinevaaa:X:X

| CARMENCITA a răspuns:

Cand voi putea oare sa pun si eu o intrebare pe site ca au trecut 30 de zile, cum sa fac sa-mi i-au laptop, la mare, ma intreb de ce ai pus aceasta intrebare, cum sa gasesc pe cineva care vrea o pisicuta.Ma gandesc la multe lucruri.

| zalisa a răspuns:

Ca nu ai cu ce îți ocupa timpul și pui întrebari aiurea pe TPU.

| Alex0194 a răspuns:

La o fata... cum sa o cuceresc? Si la ideea ca cantecul Proconsul - Mi ai Luat Inima zice exact cum ma simt

| danutza45 a răspuns:

La cat de schimbat-oare e viata...si lumea.

| Nu conteaza a răspuns:

La cum sa-ti raspund big grin

| вяυηєтα a răspuns:

La...thinking Unde sa merg astazi cu prieteniihee hee

| RoxiutzaRux a răspuns:

Sa caut statusuri.

| Criss001 a răspuns:

La colegi, familia mea si unde sa plecam in vacantahee hee

| MichaelJJackson a răspuns:

Ma uit la meci:p ma gandeam cum sa atrag o fatatongue ma gandeam cine va castigat dintre rapid si urzicenitongue