| Rioko a întrebat:

La ce va ganditi acumhee hee?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

La cat de tare sunt la romana.Am luat singurul 10 din clasa si sunt extrem de mandra de mine.Mai ales ca am scris la sfarsitul lucrarii ca nu mi se pare democratica opera si i-a placut faptul ca am avut curajul sa spun ce credsmug

| Bubbles_8156 a răspuns:

Cum sa conving o fata sa sterga pozele cu mine dupa hi5-ul ei.

waiting.

| madycumada a răspuns:

Buna!
Ma gandesc la ziua de maine, sa vad ce fac la scoala si ce fac dupa scoalalaughing

| Kqzu97 a răspuns:

Eu ma gandesc la vacanta ca numai suport scoala ~x(laughing

| thegazette a răspuns:

Poii eu ma gandesc big grin sa traca timpul mai repede si sa se faca 3 sept sa ma duc la meeting-ul promadonna(ft island)happy

| Madden a răspuns:

La BAC si la faptul ca nu invat pentru el laughing invat pentru mine rolling on the floor ...nuuuu ma gandesc ce intrebari idioate sa mai pun pe aici!