| IrxnIroxyI a întrebat:

La ce varsta v-ati apucat de fumat? happy

20 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

La 19, dar am incercat doar sa vad cum e si cam atat. Nu recomand, nu pierdeti nimic. oh go on

| fluturas a răspuns:

Nu fumez tongue

| rosto a răspuns:

La 19 ani straight face

| shtephie a răspuns:

Nu fumez si nici nu voi fuma niciodata happy
Tin la sanatatea mea foarte mult happy! ( am 15 ani)

| pauladrian a răspuns:

La 15 ani.

| cicilica a răspuns:

Nu m-am apucat inca. glum. nu vreau sa ma apuc. este foarte nociv si daca ai gand nu poti sa te lasi decat daca ai o vointa de fier.

| traficanta a răspuns:

14 ani happy

| kUuKii a răspuns:

La 12 ani laughing

am incerkt de vreo. 100de ori s vad km erolling on the floor

| 2l3xandra a răspuns:

Pe la 11 adica acum 4 ani

| Zara_8585 a răspuns:

Eu doar am pus gura pe o tigara la 12 ani laughing sa vad cum e rolling on the floor
Stai la locul tau daca nu te-ai apucat... pierzi un nimic!

| Emmeii a răspuns:

Nu fumez si nici nu planuiesc.winking

| lucib a răspuns:

La 13 ani am incercat prima oara.Norocul meu e ca nu ma apucat dependenta.

| Luv you a răspuns:

Nu fumez si nici nu am de gand, am 13 ani laughing

| andreearock2 a răspuns:

Mdea deci nu te apuca de fumat, crezi sau nu, dar nu e sanatos ...am incercat si eu dar m-am lasat.si nu te lua dupa altii ci fa ca tine:daca vrei sa nu fumezi atunci nu o face!

| nimenidenicaieri_1243 a răspuns:

La 14 ani.

| emm_1010 a răspuns:

Cand am incercat aveam 14 ani si am tras in piept...am fumat doar 4 tigari. si nu am de gand sa ma apuc serios de fumat.cred ca acele 4 tigari mi-au fost de ajuns:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 15 ani.

| andreidragon a răspuns:

La 11 ani, am fumat in scara blocului cu golanii

| crazygirl15 a răspuns:

Eu la 15.am incercat intai de la colegii din liceu dar nu am reusit sa trag in piept asa ca am renuntat.pentru. o vreme. dupa aia pe la inceputul vacantei mi-am facut niste prieteni. si toti fumau.asa ca m-am apucat si eu de fumatlaughing