| alexusss a întrebat:

as vrea sa stiu din curiozitate cum si de la ce varsta v.ati apucat de fumat?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

am incercat in clasa a 6a prima data
apoi tot am mai incercat asa de vreo 5 ori, destul de rar totusi
de apucat nu m-am apucat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vara asta la 18 ani.Eram la mare cu niste amici si eram singura care nu fuma.Am incercat doar ca sa scap de insistenta, n-am continuat pentru ca nu ma fascineaza.

| aCek1ng a răspuns:

Eu nu fumez deoarece fac sport si nu am voie + ca nici nu vreau.
Se spune ca tigara este egala cu un glont. Ambele au acelasi efect doar ca la tigara efectul nu este asa rapid.

| Deyutzzu25 a răspuns:

Eu unul nu m-am apucat de fumat iti sugerez si tie sa faci la fel. Adica irosesti bani cu care ai putea sa mergi undeva in excursie sa iti cumper telefon/tableta/laptop/pc etc... Nu cred ca ar trebui sa te gandesti la asa ceva.