| dora3000 a întrebat:

La jocul SIMS 2 am o problema...nu pot salva jocul cand imi moare o persoana, in rest merge perfect-doar atunci nu il pot salva! AJUTOR! Ce pot sa fac?

8 răspunsuri:
| Kqzu97 a răspuns:

Ba da poti sa o salvezi...doar ca trebuie sa stai putinmai mult in joc pana dispare scheletul ala care vb la telefon, si apoi o ingropi plangi la ea pui un scun ceva de mobiliat ca sa poti salva si salvezi!

| DarQueen a răspuns:

Si eu am jucat. pai, ca sa eviti moartea unor simsi, foloseste un cheat.vezi pe net, se gasesc o gramada, sau in manualul de la joc. Eu il am original. Nu cred ca mai poti face altceva, decat sa incepi de la inceput...straight face

| Aleeka a răspuns:

Ai incercat sa dai Alt-F4? Stii ca iti apare caseta cu daca vrei sa salvezi sau nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce a murit o persoana apare MOARTEA. asteapta sa plece iar dupa aceea poti salva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca moare nu mai ai ce sa faci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca moare nu mai ai ce sa faci!

| vaiviable a răspuns:

Pai normal ca nu il poti salva cand moare.Inainte si dupa da, dar nu cand moare. O fi sims un joc cu o libertate infinita, dar nu uita ca este APROAPE infinitatongue.

| Robért_9340 a răspuns:

Si eu am sims 2 trebuie doar sa faci asa:cand vrei sa iesi dai pe cele 3 puncte mai intai dai save astepti sa se salveze apoi iesi de pe joc fara nici o problema! Iar cand mai intri persoana aceea este moarta! ascultama! te rog! stiu ce spun!