| CatelusaFlaffy a întrebat:

am facut rost de jocul sims 2 dar am o problema cand incerc sa construiesc o casa nu merge apas pe zid sau alceva si nu apare nimica. plz un raspuns fundita.Ms PT AJUTOR.

Răspuns Câştigător
| piciuk a răspuns:

Pai ca sa iti apara nu dai click. ci dai click, tii apasat si "tragi". incearca si imi raspunzi daca merge dupa aia sau nu

1 răspuns:
| CataVegas a răspuns:

Sar putea sa fie din lipsa de bani daca nai bani nu poti construi sau poate eroare din jocwinkingspee sa fi fost de ajutor...thx!