| Maraaa a întrebat:

Cum fac ca la yahoo messenger cand imi schimb culoarea scrisului sa o am permanenta thinking nu vreau ca de fiecare data cand intru in convorbire cu cineva sa stau sa setez din nou scrisul

funda :*

6 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Dai la messenger-->preferences--> appearance-->change fonts -->ok-->apply-->ok

| Deennn a răspuns:

Messenger (sus) -> Preferences -> Appearance (stanga) -> Change font and colors. Mai departe te descurci.
Bafta. kiss

| dany1219 a răspuns:

Pai unde intrii sa iti setezi culoare uite-te mai atent ca i o casuta acolo unde scrie ALWAYS this color sau ceva de genu...bifezi acolo si dai apply.winking

| Geanina a răspuns:

Dai sus la messenger ->privacy options ->appearance -> change fonts&colors si acolo alegi care iti place tie;*

| Marcella a răspuns:

Intri in messenger selectezi privacy options apoi appearance si in final change fonts and colors.Si iti alegi cularea si fontul preferatwinking
funda?

| annaanne3 a răspuns:

Hei scumpo:*
Deci ai messul deschis si esti logata. Te duci sus in stanga unde scrie messenger si faci click. Apoi faci click pe preferences si cauti pe listuta mica din stanga unde scrie Appereance si faci click. Apoi facci click unde scrie Change fonts&colors, si iti alegi scrisul. Dai ok Apoi Apply si iesi! Urmatoarea fereasra pe care o vei deschide va folosi scrisul ales de tine.

Sa imi spui daca te-ai descurcat:* Puuuuuuup!