| Cosmin99_8616 a întrebat:

La metin2 united unde e Tyrax(si ce pot face la el)cine imi da sfatul cel mai bun primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Slayzor a răspuns:

Tyrax e in sud vestul vaii Seuryoung in capat de tot la drumu de la arhani si la el poti sa faci pietrele + mai mare si poti sa faci armele de la lvl 65 epice de lvl 80 sau sa faci hwang din armura de lvl 66-70 dar pentru arme cere Counterattack Strategy si pentru armuri cere cate o perla din fiecare deci mai bine da in DT ca de la din astea normale la epice e shansa sigura sa reusheasca de la +9 la epice in DT

2 răspunsuri:
| myself a răspuns:

Uite aici gasesti tyrax: http://img828.imageshack.us/i/2my1zc8.jpg/ el se afla pe insula cu numarul 13 fix in coltul insulei jos... cu el poti face arme epice din cele de lvl 65 (batalie->sirius; partizan->dragon rosu; dinte de stafie->sfanta; arc dragon galben->arc fantoma gigant; pumnale dragon->pumnal insangerat; evantai mantuire->evantai sfant; clopot pasare tunet->numai stiu cum se chema) si din otele +9 faci hwang/king.ai grija rata de reusita nu e 100% aaa am uitat aici poti plusa si pietrele pana la +6 parca era pe united.marog spec ca te-am ajutat

| CrazyPC a răspuns (pentru myself):

O sa incerc sa ma duc acolo ca am lvl 89