| SmileyMan a întrebat:

Unde se afla Tyrax(fierarul legendar) in metin2 memory? raspunsul bun primeste fundabig grin

Răspuns Câştigător
| cυρcαкє a răspuns:

Bună. happy

În Valea Seungryong (dacă așa se scrie) lângă portalul ce duce spre V3.
Dacă nu știi unde se află V3... Când ești în Valea Seungryong dai pe hartă (sau apasă pe tasta M) și te duci în colțul de jos din stânga hărții.
Dacă nu, ar trebui să fie prin oraș. Nu știu sigur, nu am mai jucat metin de un an. big grin

Pa, pa. wave

| SmileyMan explică (pentru cυρcαкє):

Eu nu-l gasesc sincer...dar mersi de raspun poate o fii acolo dar eu nu il gasesc...sad Ai jucat metin2 memory?

| cυρcαкє a răspuns (pentru SmileyMan):

Nu... Am jucat multe altele, dar nu și acesta.
Dacă nu e in oraș sau lângă V3, înseamnă cu nu există pe acel metin. Am mai întâlnit și servere care nu-l aveau pe Tyrax. Sau poți întreba un player, sau chiar pe forum.

2 răspunsuri:
Întrebări recente