| moller1234 a întrebat:

La scoala de langa mine ( si la scoala de langa locul unde lucrez eu ) au o melodie foarte interesanta atunci cand "suna" de intrare/iesire in recreatie. Cunoaste cineva cum se numeste; seamana ceva in genul unui ton default de telefon? Ma gandesc ca e ceva standard, din moment ce cele doua scoli se afla una in Bucuresti iar cealalta in valcea...

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cel puţin nu spui despre ce şcoli vorbeşti.Trebuie să le luăm pe ghicite?

| moller1234 explică (pentru onasis1961):

Bine...hai sa te luminez.scoala de langa Policlinica TITAN (Bucuresti) si scoala de langa Inspectoratul de Politie Valcea.nu cred ca e coincidenta, ma gandesc ca e ceva standard daca au aceeasi sonerie la 200+ km distanta