| moller1234 a întrebat:

La scoala de langa mine ( si la scoala de langa locul unde lucrez eu ) au o melodie foarte interesanta atunci cand "suna" de intrare/iesire in recreatie. Cunoaste cineva cum se numeste; seamana ceva in genul unui ton default de telefon? Ma gandesc ca e ceva standard, din moment ce cele doua scoli se afla una in Bucuresti iar cealalta in valcea ...multumesc pentru ajutor.

7 răspunsuri:
| LoveToHate a răspuns:

Țârrr,țârrr,țârrr...

| moller1234 explică (pentru LoveToHate):

Mda...Altcineva mai inteligent stie alt raspuns?

| LoveToHate a răspuns (pentru moller1234):

Deja ma plictisesti.

| moller1234 explică (pentru LoveToHate):

Atunci abtine-te a mai comenta inutil...

| LoveToHate a răspuns (pentru moller1234):

Fac ce am chef.

| moller1234 explică (pentru LoveToHate):

Mi se falfaie de cheful tau...ma incurci, asa ca ia-ti liber.

| moller1234 explică:

Mda...altcineva mai inteligent e pe aici? happy