| coMpLeT a întrebat:

La telefonul Nokia Asha 201 cand intru pe Google si scriu ceva nu merge sa sterg ce am scris, nu merge sa las spatiu ca sa mai scriu ceva. Pe YouTube la fel plus ca nu ma lasa sa vad filmulete, dau watch si imi da nu stiu ce eroare. Pe Facebook la fel imi d ao eroarecand sa intru pe site, la e-mail nu ma lasa sa scriu underline deci nu ma pot loga pe id-ul meu. Aveti idee ce are de face asa? Ce as puteasa fac sa rezolv problemele?

Răspuns Câştigător
| adelina321 a răspuns:

Cand vrei sa scrii ceva pe google apesi pe "optiuni" apoi pe"editare pe tot ecranu" si gatabig grin iar la youtube sa stii ca nici mie nu imi merge. sper ca te-am ajutat pup:*

0 răspunsuri:
Întrebări recente