| CreepyCrow a întrebat:

La voi functioneaza butonul `Cauta intrebari sau raspunsuri`?
La mine de fiecare data cand dau cautare acolo la ceva ma duce la prima pagina...straight face

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Functioneaza cu intermitente si destul de prost, nici nu pot gasi alta explicatie, afara de cea cu defectiunile de pe site. Numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Când nu este funcțională se lucrează pe server sau este prea aglomerată rețeaua și de aici apar și blocaje!
Pa, pa.

| alessia5158 a răspuns:

Optiunea "cauta" nu este functionala de mult timp ( de mai bine de un an de cand sunt pe acest site ).

| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Si la mine la fel

| CreepyCrow explică:

@mihaela da, stiulaughing

| EuPaulA a răspuns:

Da imi functioneaza

| mihaelabr a răspuns:

Nu functioneaza nici la mine sad e foarte enervant straight face

| danielaxyz a răspuns:

Nici la mine