| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare. De ce nu pot sa folosesc optiunea "cauta intrebari sau raspunsuri"? De fiecare data cand incerc sa caut ceva, ma duce pe prima pagina.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Funcţia "Caută" nu şi-a revenit în totalitate. De multe ori se mai blochează, mai ales în timpul zilei. De fiecare dată, când vezi că nu merge, încearcă mai târziu sau poţi să dai o căutare pe Google sau de pe un telefon mobil. Succes!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

N-ai pentru ce.
Şi mai ceva, trebuie să introduci câte un singur cuvânt şi nu mai scurt de 4 litere.
Succes!

| yonutz1 a răspuns:

Deoarece site-ul este defect.

| Naoa a răspuns:

De cand m-am inscris, niciodata nu am reusit sa o folosesc... Va multumesc!