| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand caut ceva la "Cauta intrebari sau raspunsuri" ma duce la prima pagina?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

În ultima perioadă funcţia "Caută" este aproape tot timpul inactivă. Am observat că îşi revine un pic noaptea sau spre seară. Tot ce poţi să faci momentan, e să dai o căutare pe Google sau de pe un telefon mobil sau să aştepţi până îşi revine funcţia "Caută". Succes! Numai bine!

2 răspunsuri:
| deeutza_3402 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel si sunt curioasa sa stiu de ce

| Lilttt a răspuns:

Nu faci nimic gresit.Si mie mi se intampla la fel si chiar nu stiu de ce.Totusi,am obsevat ca atunci cand dau de intrebarea mea in lista cu intrebari, dau click pe ea apoi caut imi iese.Desi este doar o teorie...