| anonim_4396 a întrebat:

La windows movie maker cum fac sa vina versurile pe care le scriu mai rapid? De exemplu la melodia 3 de la Britney Spears vin versurile rapid si la windows movie maker vin incet nu pot tine pasul cu melodia. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| NumePublicExistent a răspuns:

Si cum fac sa reziste mai mult versurile? Adica sa stea mai mult?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

În stânga la Edit movie scrie "View video effects". Dai click, în jos şi o să îţi apară "Slow down, half" [Asta încetineşte] şi "Speed up, double" [Asta e rapidă]. O pui pe videoclip şi gata.Succes! [P. s. Poţi să pui mai multe pe acelaşi videoclip şi o să fie din ce în ce mai rapid sau mai lent, depinde ce alegi].