| DaffyDuck a întrebat:

Care știe cum fac pe programul Windows Movie Maker sa fac un video sa fie mai rapid sau mai încet?
Mulțumesc, Anticipat și dau funda!(Imediat).

5 răspunsuri:
| cosminutzu90 a răspuns:

Jos in bara aceea unde bagi pozele(am uitat cum ii zice), daca vrei mai rapid ti apasat pe o poza si o micsorezi, iar daca vrei mai mult, tii apasat si o tragi mai mult. Fundoi?

| DaffyDuck explică (pentru cosminutzu90):

Nu la asta ma refeream happy Nu la durata ci la viteza laughing)

| LoOvE a răspuns (pentru DaffyDuck):

E tot aia... durata miscarii pozelor=viteza cu care se schimba...lol

| DaffyDuck explică (pentru LoOvE):

Ba nu e...Nu ma refer la poze, ma refer la video sa ii dau speed up, sa vorbeasca mai repede laughing Voi sunteti niste ametiti lol laughing)