| diiiii a întrebat:

La yahoo messenger nu pot sa-mi scimb avatarul! imi apare aceeasi poza lady gaga! am si reinstalat messenger-ul dar tot nimic si nu vreau sa renunt la adresa mea de mess! ajutati-ma! va implor!

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Lady Gaga este super.

| NimeniAlta a răspuns:

Inainte de a selecta poza pe care vrei sa o pui la avatar, stergeo pe aia cu lady gaga. apoi pune-o pe aia care vreo sa o pui si vezi dupa un minut daca se schimba...succes!happy

| mikey a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta de mnulte ori dar cu timpul se schimbva...stai linistit/a:
)

| DeeaPustoaica a răspuns:

Este o problema temporara. Face "fite" messu pana isi revine. Am patit si eu asa. Stai linistit/a. Daca chiar dureaza 2-3 luni e dus cu "capu".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intampalat deoarece aveam foarte multi virusi incearca sa iti reinstalezi windowsul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema si chiar am incercat sa schimb messu sa sterg toate pozele pe care le aveam dar imi apare negru! va implor sa ma ajutati!