| aPerfectLive a întrebat:

Am o problema! Din cauza unei poze pe care am pus-o la avatarul de la messenger pe care am luat-o de pe net, care nu sunt sigura ca are virusi sau nu, acum nu mai pot pune nici o poza! Va rog frumos sa ma ajutati! Cand pun alta poza, cu toate ca cealalta poza care pretind ca este virusata este stearsa si din calculator si din mess, tot imi apare! Nu mai pot sa scap de ea si chiar daca o sterg, ea apare din nou.Am reinstalat messul de 3 ori! Ce e de facut? Dau funda plz ajutati-ma:-ssad

Răspuns Câştigător
| DerpinaMe a răspuns:

Nu e din cauza pozei. Zilele trecute a fost o problema cu avatarele, la toata lumea. Asa ca stai linistita, din seara asta, cred ca il poti schimba.

2 răspunsuri:
| Icss a răspuns:

Hei asa mi s`a intamplat si mie am facut la fel ca tine dar nimicstraight face daca e sa aflu iti zicpuppy dog eyes

| aPerfectLive explică:

Multumesc!