Elianna
| Elianna a răspuns:

Foooarte impresionant! Iti dau si lacrimile! Eu iubesc pisicile de mor!

| Farcas a răspuns:

Doamneeee crying(
Saraca pisicuta crying

| c0rn3l1uss a răspuns:

Wow

| Andreea_8014 a răspuns:

straight face
Am ramas impresionata.
Cum au comentat unii utilizatori youtube.Aceste animale au inima mai mare decat a unui om.si.ar merita o viata mult mai buna straight face

| Rioko a răspuns:

crying imi vine sa plang! Se intampla des cand ai o pisica si iti moare sa simti ca ti-ai pierdut cea mai importanta ruda crying e foarte trist cand se intampla asasad

| anss23 a răspuns:

Impresionant! saraca pisica.;(

| n0name a răspuns:

Imi vine sa plangcrying cat de umilitor pentru rasa umanacrying

| Eron a răspuns:

Super tare.

| ѕα∂ gιяℓ a răspuns:

Incep sa plang, serios, un film.adevarat! iubesc animalele.imi e mila de ele.este o lectie! pentru acei oameni care nu au nici un pic de suflet.nu vreau fundalaughingnu ai pentru ce sa imi dai.iti multumesc ca l.ai postat aici.happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Impresionant... n-am cuvinte sa ma pronunt. Daca ar fi si toti oamenii asa, lumea ar fi cu siguranta un loc mai bun...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super...ar trebui multi sa urmeze sfatul asta...