| kakolukia a întrebat:

HELP ME! Sambata trebuie sa ma duc la majorat la un coleg si nu stiu ce sa-i fac cadou! El vrea sa devina medic si m-am gandit sa-i cumpar un stetoscop(ceva simbolichappy ).Voi ce idei de cadouri aveti(exclus parfum, ceas, haine, suzeta, prezervative...etc. astea sunt deja expirate)

P.S.: Ce parere aveti despre ideea mea de cadou.(vreau sa-i face ceva mai original, ceva ce nu prea primesti...)+scuzati categoria!

7 răspunsuri:
| Antoonel a răspuns:

Vibrator in forma de statuia libertatii rolling on the floor

| neutrino a răspuns:

Plus o pacienta si atunci totul e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un prezervativ folosit... daca nu i-ai niste prezervative si spune-i ca vrei sa le probeze cu tine... Funda?

| Qinz a răspuns:

Un bisturiu...laughing.
Iai o sticla de vin...

| pysy5 a răspuns:

Daca ti mult la el atunci ajutal sa-si indeplineasca visul si cumparai ceva semnificativ sa-si aduca aminte de tine

| kakolukia explică (pentru pysy5):

M-am prins si eu ca ar trebuie sa-i cumpar ceva semnificativ...dar nu stiu ce. Ai vreo idee? (nu mai am nici mult timp de gandire).

| pysy5 a răspuns:

Daca el vrea sa devina medic e buna ideea ta dar pe langa asta daca sunteti prieteni buni ii poti face ceva personificat(cu o poza care sa fiti voi doi)ceva care sti ca i-ar placea, sper sa iti placa ideea mea si sa te gandesti la ea poate iti e de folos