| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare sau mai bine zis o mina de ajutor, plec de la 10 ani la o tabara, acum plec a 8-a data, in toti anii liderii de acolo imi fac cite o farsa, sau cite un joc la capela ( locul unde ne stringem toti ) si se amuza toata tabara de mine, va rog frumos ajutati-ma cu un joc pe care pe care la-ti facut voi, sau cu vreo farsa, va rog mult, vreau ca tabara de data asta sa se amuze de ei, va rog mult. Am nevoie in decurs de 2 zile ca luni deja plec, va multumesc!

Răspuns Câştigător
| ItachiUchiha17 a răspuns:

Cea mai buna farsa : spui ca ai mers la un coleg acasa si spui ca vroia sa poarte scutec!