| meeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

Plec intr-o tabara la o pensiune de 4 margarete cu piscina impreuna cu colegii mei. Aceasta pensiune se afla in brasov. Ce as putea sa-mi i-au cu mine? Cel mai complex raspuns primeste fundita

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

In primul rand iti urez distractie placuta happy. Nu trebuie sa uiti sa iti iei costumul de baie, pantaloni scurti, un hanorac mai gros (la munte nu se stie niciodata), adidasi, niste tricouri, produse de beauty (esti fata tongue!), o carte (este placut sa citesti) si un aparat de fotografiat! Eu de obicei imi luam si un carnetel in care notam impresii si informatii oferite de ghid.

| gabystar a răspuns:

Niste farduri, rujuri(ca sa va machiatzi intre voi)
Mooolte haine
Laptop
Dvd-uri
Mp4, Mp3
Costum de baie
Saltea dinaia de piscina
Niste bere(desigur daca bei)
Produse de ingrijire(Sampon, gel de dus)
Multe perne perfect pentru. a va bate cu elelaughing
Moollte chipsurilaughing
Ia-ti si o rochie frumoasa perfect pentru. ultima noapte.
Jucaria ta preferata cu care dormilove struck

Speri sa-ti inacapa! Distractie placuta:X!

PA!wave

| alicyanimphea a răspuns:

Depinde cate zile urmeaza sa stai acolo. E bine sa iti iei haine mai groase la tine, la Brasov nu e prea cald, mai ales seara se raceste. Iti trebuie neaparat: o pereche de tenisi/pantofi sport, 1 pulover/hanorac, geaca daca se poate impermeabila ( sa ai ceva de ploaie ca la Brasov ploua desi si incepe si din senin), o pereche de pantaloni de training, cateva tricouri (depinde cate zile stai). Ti-ar mai trebui o tinuta doua de stat in pensiune - iegari/colanti/alti pantaloni comozi, cu care sa poti si dormi daca e frig, o pereche de slapi ca sa intri la dus si stat in camera. 1-2 prosoape, schimburi bineinteles, periuta de dinti, piaptan, deodorant, produse pentru par daca obisnuiesti sa ti-l aranjezi.
A, cel mai important, sa ai la tine niste tacamuri daca se poate de unica folosinta.