| Live.Laugh.Love a întrebat:

M-a intrebat cineva daca pot sa-i dau un code pentru site-ul weebkinz happy vrea sa-si faca un cont, dar nu are nici o jucarie, nici eu straight face. cine poate sa-mi dea si mie un cod daca este posibil, daca nu, de unde pot cumpara jucarii webkinz happy plzzz ajutati-ma! happy mz funda si toate voturile de bine astept rasp [ fara mistouri ] happy

Răspuns Câştigător
| AddaXD a răspuns:

Nu am code nefolosit, dar poate sa incerce altfel sa-si faca cont si nu ii trebuie code asa. Trebuie doar sa dea pe NEW MEMBER si sa aleaga varianta I WANT TO CREATE A LIMITED ACCOUNT, apoi copleteaza alea ca sa isi faca cont. Isi va putea alege o pisica sau un catel si asta fara code. happy Si apropo, se pot cumpara webkinzi de la magazine cum ar fi Cora, Auchan, Selgros, Carrefour, etc. Si inca ceva, cand iti faci cont fara cod nu poti face chiar tot ce fac cei care au webkinzi cu cod. Pe un cont poti baga mai multi webkinzi, ca sa mai adaugi inca un webkinz pe un cont te duci la centrul de adoptii.

3 răspunsuri:
| BaDrihanna a răspuns:

Si in moll?

| m77 a răspuns:

In carrefour am vazut ca s-au ieftinit la 24 de lei.

| Ioana_Iony_1999 a răspuns:

1.Fa-ti un cont de proba.Nu costa absolut nimic! happy
2. Daca vrei mai multe animalute cumparale.Si noi am dat bani pe ele... laughing App: la carefour la imedio cora sunt in jur de 20-100 ron.