| 夢想家兩次 a întrebat:

M-am cam plictisit si vreau sa desenez numai ca nu stiu ce.Sugestii?

Răspuns Câştigător
| AndreeaE a răspuns:

Arunca ochi in parc, pe fereastra, in casa trebuie sa fie ceva sa te impresionezebig grin

6 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

Portrete cu personajele de film/desene preferate, animalute dragute, campuri cu flori, peisaje de iarna/vara.

| ElenaSA a răspuns:

Poti sa desezi si dupa fotografii care iti plac.Ar putea fi intresant sa faci si portrete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poti desena un peisaj, portretul mamei tale.
Dar poti face si altceva, ajuta la treburile gospodaresti, fa curatenie, iesi la plimbare.
Te pup!

| ReusxD a răspuns:

Poţi să te abonezi şi să vezi lecţii de dansuri pe Youtube:
http://www.youtube.com/playlist?list=PLyg9k9qOuWh06LqmTXE-5Tx_MJtzO5lvT
Baftă!

| Zoey112 a răspuns:

Deseneaza propriul tau anime happy

| marktheshark a răspuns:

Fa autoportret