| MariaAndreea73829 a întrebat:

Vreau sa desenez ceva, dar nu stiu ce! ma ajuta cineva? dau funda

Răspuns Câştigător
| Kitty234 a răspuns:

Ceva ce te reprezinta sau ceva ce te-a impresionat! Spor happy

4 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Un elf.
Mă uit la unul chiar acum si are niste trasaturi perfecte. Perfecte.

| Rebecca123 a răspuns:

Sunt multe desene pe care sa le poti face daca ai mai ales si talent.De exemplu chipuri de oameni, personaje din seriale/desene adica ceva amuzant, animale, flori. orice vrei tu lasa-ti imaginatia sa curga si vei vedea ca poti gasi si singur ce sa desenezi.

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Daca chiar stii sa desenezi, deseneaza manga.

| RokKzis a răspuns:

Un port cu nave...
funda?