| ramonna a întrebat:

M-am indragostit de un baiat fara sa vreau! Ieri am fost intr-un cartier din alt oras pentru a o cauta pe o fosta prietena care avea sa-mi dea niste bani inapoi si nu mi-a mai dat inapoi, pentru ca s-a mutat in alt oras si nu a mai avut cum sa iau legatura cu ea,
iar acum am nevoie bani, si am hotarat sa o caut pe acea fata. Intre timp am intrebat niste baieti de acolo daca o cunoaste pe acea fata (i-am zis numele complet), si tot intreband mai multi am intalnit un baiat frumos foc, dar faza este ca m-am indragostit de acel baiat, intre timp i-am cerut nr de tel si am aflat si cum il cheama... parca as vrea sa-l sun dar imi este rusine ce sa-i spun? nu vreau nici sa creada despre mine ca sunt vreo ******, ca de obicei baieti care ii agata fetele pe strada le considera altceva. Daca il sun ce pretext sa caut? Va rog sa-mi dati un sfat.

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca tot i-ai luat numarul e pacat sa il tii degeaba.Suna-l.Pretextul nu conteaza, oricum cat de mult te vei gandi nu vei gasi nimic important. M-as mira sa nu aiba prietena. Dar si daca e asa ramaneti amiciwinking

| mihaibrasov a răspuns:

Suna-l si spune-i ca vrei sa faci sex salbatic cu el pana cand moartea va va desparti. O sa isi faca o impresie foarte buna despre tine.

| change12 a răspuns:

Mihai brasov esti tare ma! tot respectu sa stii ca la mine ar merge laughing

| Andrre a răspuns:

" buna. sunt " " imi poti spune daca ai mai vazut-o pe prietena aia a mea? nu pot sa dau de ea " laughing

ceva legat de asta. laughing sau nu stiu, vezi tu. :*

| maria_9636 a răspuns:

Pai spune si tu ca ati vrea sa va intalinit udeva sa mai vb ca sa va cunoasteti mai bine
eu asa as face
trebuie sa astepti sa til dea el telefonul
nu stiu intreaba-l daca vreti sa fiti impreuna

Întrebări recente