| SweetCheeks22 a întrebat:

Hey TPU.imi place de un baiat cu vreo 3 ani mai mare de la mine din cartier. s-a mutat recent, si de cand vine se uita la mine si imi zambeste.cand s-a intalnit pe strada cu prietena mea i-a cerut id-u meu, dar ea nu i l-a dat nestiind reactia mea.astea sunt semne ca ma place? hellp me, funda.rapsunsuri cat mai rapidebig grin

1 răspuns:
| Passions a răspuns:

Spune-i prietenei tale sa-i dea id-ul tau, si vezi tu singura daca te place, eu presupun ca da:*hee hee
Bafta :*
Te Puplove struck!