| ThinkPink a întrebat:

M-am plictisit.Nu stiu ce sa mai fac.Ma gandeam sa ies cu prietenele la o plimbarica, dar e un film la 8 care imi place la TV. Voi ce ziceti, sa ies sau nu?

Răspuns Câştigător
| ‹з ZμZμ™ a răspuns:

Eu una ma gandeam sa iesi cu prieteniii:X

deoarece filmul acela de la 8 se poate repetaoh go on

in schimb.vacanta e scurtastraight face

iar in ff curand incepe scl si nu o sa mai ai timp sa iesi asa des cum iti dorestihappy
probabillaughing

funditawhistling

5 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Iesi la un suc

| JapKa a răspuns:

Eu spun ca sa dai o geana pe site-ul asta sa asculti cum cant eu, www.boomr.ro/japka asta in caz de te plictisesti

| Blackberry^^ a răspuns:

Eu zic sa iesi la plimbare... te va binedispune.
Filmul il poti vedea pe net si alta data. (:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pey poti o seara sa te uiti la TV si alta sa iesi cu prietenele

| loricika a răspuns:

laughingdaca nu ai mai esti de mult...iesi filmu mai e si in reluarehee hee