| anonim_4396 a întrebat:

M-ar ajuta cu ceva daca a-si bea in fiecare zi cate-o cana de ceai verde?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Desigur. Ceaiul verde este foarte bun in:tratamente de slabire; intarzie imbatranirea prematura a tenului; reduce oboseala fizica si intelectuala; reduce formarea tartrului dentar si stopeaza aparitia cariilor.

2 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Da, te-ar ajuta sa elimini tot ce ai consumat dealungul zilei, pentru ca te scoate la toaleta si atunci elimini toxinele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai stiu pe cineva cre bea ceai verde si mergea la caca de 5 ori pe zi si a aajuns sa faca o anemie de toata frumusetea